> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2005 > Niedziela Palmowa - konkurs Palm Wielkanocnych.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plNiedziela Palmowa - konkurs Palm Wielkanocnych.
Data 19/03/2009 20:00  Autor sds_limanowa  Kliknięć 1238  Język Globalny
20.03.2005 r. 
    Już w styczniu rozpoczęły się narady, zakupy i rozdzielanie czynności. Powodem była zbliżająca się Niedziela Palmowa. Nasz ŚDS podobnie jak w poprzednich latach zamierzał zrobić dużą Palmę Wielkanocną i wziąć udział w konkursie. 
 
    Zostały zrobione pierwsze zakupy. Zakupiono wstążki, bibułę. Pani Marta wybrała się z naszymi kolegami do lasu po odpowiedniego drąga, który miał tworzyć tron palmy. Zaczęły się żmudne, a zarazem dające satysfakcję prace przy robieniu kwiatów. Przy kwiatach najbardziej napracowały się nasze Panie. Pani Bronia zaopatrzyła nas w bukszpan do ozdobienia palmy, a Panowie Adam i Edek napracowali się przy zbieraniu gałązek bazi i upinaniu ich. Całość prac nadzorowały nasze Panie: Krysia i Marta, za co należy im się specjalne podziękowanie. Palma była bardzo ładna tak, ze warto było poświęcić na jej wykonanie wiele godzin pracy. Mierzyła 8 metrów wysokości, każdy z koleżanek i kolegów przyczynił się do wykonania tego dzieła.
    W niedziele Palmową Pani Krystyna i Pani Marta oraz uczestnicy Julian, Adam i Edward zaprezentowali naszą Palmę Wielkanocną podczas konkursu. Towarzyszył im także Pan Kierownik Bartłomiej Kaim. 
    Palma widocznie się podobała, bo zajęliśmy I miejsce w kategorii palm do 8 metrów wysokości. Ks. Prałat Józef Poręba osobiście nam pogratulował i wręczył dyplom. Nagrody to drukarka i nagroda pieniężna.
 
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 35.175.x.x
Unknown 63.143.x.x