> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2005 > Konkurs recytatorski w Chrzanowie.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plKonkurs recytatorski w Chrzanowie.
Data 19/03/2009 20:13  Autor sds_limanowa  Kliknięć 1350  Język Globalny
 17.05.2005 r.
     W połowie marca spotkała nas miła niespodzianka. Nasz ŚDS otrzymał kolejne zaproszenie na II Małopolski Konkurs Recytatorski w Chrzanowie. Tematyka wierszy miała dotyczyć miłości. Nasz Pan Andrzej wybrał do recytacji dwie Panie: Martę i Joannę. Panie wybrały wiersze Leśmiana i Asnyka. Kilka dni przed wyjazdem odbyły się próby generalne, na których była pani Kierownik. Próby podniosły nasze koleżanki na duchu, uwierzyły w siebie. Konkurs odbył się w Środowiskowym Domu Samopomocy „Puchatek” w Chrzanowie. Na miejscu byliśmy oczarowani budynkiem, który jest doskonale dostosowany do osób niepełnosprawnych oraz jest dużo pracowni do zajęć. Na zewnątrz jest dużo zieleni.


      Osób biorących udział w recytacji było bardzo dużo. Każdy otrzymał numerek. Cały konkurs był ogromnym przeżyciem dla uczestników. Po części oficjalnej konkursu zaproszono nas na poczęstunek. Objadaliśmy się pysznościami i czekaliśmy na wyniki. Wreszcie nastąpiło i ogłoszenie wyników. 
      Nasze dwie Panie biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy za udział w konkursie i nagrody. Pani Dyrektor w Chrzanowie przy pożegnaniu zapraszała nas na następny konkurs. 
     Zmęczeni, ale zadowoleni wyruszyliśmy z Panem Andrzejem w roli kierowcy do swoich domów.
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 34.237.x.x
Unknown 63.143.x.x