> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2005 > Konkurs Prac Terapii Zajęciowej organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Limanowej.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plKonkurs Prac Terapii Zajęciowej organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Limanowej.
Data 19/03/2009 21:39  Autor sds_limanowa  Kliknięć 1193  Język Globalny
 23.05.2005 r.
     W tym roku po raz pierwszy otrzymaliśmy zaproszenie na  Konkurs Prac Terapii Zajęciowej organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Limanowej. Bardzo się ucieszyliśmy, że będziemy mogli zaprezentować swoje prace. O godz 9:30 rano wyjechaliśmy do DPS w Limanowej. Nasz ŚDS prezentowała Pani Basia, Danusia, Jarek oraz Pani Kierownik Aleksandra Malinowska i pracownik socjalny Krystyna Woźniak. Każda grupa miała przygotowany stoliczek, aby wyłożyć swoje prace. Prace na wszystkich stoiskach były bardzo różnorodne i ciekawe artystycznie.


    Na wstępie przywitała nas Pani Dyrektor. Następnie każdy Dom miał okazje zaprezentować swoje prace. My mieliśmy bardzo różnorodne prace tj. prace ze sznurka, odlewy gipsowe, z masy solnej, kilimy flakony i wiele innych. Po prezentacji jury przystąpiło do oceniania naszych prac. Cierpliwie oczekiwaliśmy na ogłoszenie wyników. Wreszcie nastąpił ten moment gdzie jury ogłosiło wyniki. Otrzymaliśmy piękny dyplom i upominek. W następnej kolejności rozpoczęła się część artystyczna, w której brała udział młodzież z Państwowej Szkoły Muzycznej w Limanowej. Występy młodzieży były przeplatane konkursami, w których brali udział uczestnicy i kierownicy Domów. 
    Po konkursach zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek połączony z obiadem. Czas nam bardzo miło upływał. 
    Dodatkowo nasza Pani Basia wystąpiła solo śpiewając żartobliwą piosenkę o Domach pomocy Społecznej, gdzie została nagrodzona licznymi brawami. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, cała impreza przebiegała w miłej atmosferze.
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x
Unknown 63.143.x.x