> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2005 > Piknik w Jordanowie.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plPiknik w Jordanowie.
Data 19/03/2009 21:50  Autor sds_limanowa  Kliknięć 1124  Język Globalny
 17.09.2005 r.
      Nasz Dom otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w III Pikniku Osób Niepełnosprawnych w Jordanowie. Bardzo ucieszyliśmy się z tego zaproszenia, program pikniku przewidywał wiele atrakcji.

      Niestety 17 września bardzo padało, my jednak wyjechaliśmy pełni optymizmu. Piknik odbył się na wolnym powietrzu. Organizatorzy prawdopodobnie sami byli zaskoczeni deszczem, robili, co mogli, aby uprzyjemnić pobyt wszystkim uczestnikom.

  .
     Nasz ŚDS dostał swój namiot, aby rozłożyć swoje prace. Na estradzie nastąpiło powitanie gości i uczestników, a następnie były wystąpienia zaproszonych gości.
      Mieliśmy okazję oglądać występy sportowo-rekreacyjne, występowały zespoły dziecięce, były też pokazy sprawnościowe. W części artystycznej odbył się koncert Krzysztofa Piaseckiego, a następnie Natalii Kukulskiej. Prowadzona była loteria fantowa. My zwiedziliśmy wystawę fotograficzną. W sąsiedniej sali można było wykazać się swoimi zdolnościami w rysowaniu lub modelowaniu. Zorganizowano też bicie rekordów w skakaniu na skakance, rzucaniu do tarczy, piłką do celu. Pomiędzy konkursami młodzież roznosiła kawę, herbatę i gorące dania
       Wszyscy dobrze się bawili, organizacja była super, poza jednym niezależną od nas pogodą
.
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x
Unknown 63.143.x.x