> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2006 > Wycieczka do Słopnic.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plWycieczka do Słopnic.
Data 19/03/2009 22:53  Autor sds_limanowa  Kliknięć 791  Język Globalny
 27.07.2006 r. 
     Pewnego dnia przy stoisku z pracami Środowiskowego Domu Samopomocowego zatrzymali się Państwo Elżbieta i Marian, którzy zainteresowali się wystawionymi pracami. Zakupili też u nas aniołki z masy solnej.
     W trakcie rozmowy zostaliśmy zaproszeni do Słopnic na ognisko, pieczenie kiełbasek na ich działkę rekreacyjną. Z zaproszenia bardzo chętnie skorzystaliśmy.


 


      27 lipca pojechaliśmy do Słopnic. Pogoda nam dopisała. Po przyjeździe zostaliśmy serdecznie powitani przez domowników. Poczęstowano nas wspaniałym bigosem przyrządzonym po krakowsku, kawa, herbatą, lodami oraz napojami chłodzącymi do wyboru. Państwo Maria i Elżbieta pokazali nam wybudowaną przez siebie kapliczkę oraz dróżki poświecone Janowi Pawłowi II, marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu, księdzu Jerzemu Popiełuszce. Około południa zostały rozpalone dwa ogniska i nasi uczestnicy rozpoczęli grillowanie kiełbas.
     Po mile spędzonym czasie nadszedł czas na podziękowanie za miłą gościnę i powrót do Limanowej. Przy pożegnaniu pan Marian zaproponował, że w najbliższym czasie zaprosi nas ponownie, tym razem na pieczenie barana.
 
 
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x
Unknown 63.143.x.x