> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2007 > IV Konkurs Prac Terapii Zajęciowej w Domu Pomocy Spolecznej w Limanowej.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plIV Konkurs Prac Terapii Zajęciowej w Domu Pomocy Spolecznej w Limanowej.
Data 19/03/2009 23:46  Autor sds_limanowa  Kliknięć 1296  Język Globalny
 24.05.2007 r.
    24 maja w Domu Pomocy Społecznej w Limanowej odbył się IV Konkurs Prac Terapii Zajęciowej. Temat tegorocznego konkursu to „Kwiaty w twórczości mieszkańców”. Organizatorzy zaprosili zaprzyjaźnione Domy, w tym również nasz Środowiskowy Dom Samopomocy z czego bardzo się ucieszyliśmy. Każdy Dom był reprezentowany przez kierownictwo, opiekuna i dwoje uczestników. Przedstawicielami naszego ŚDS byli Pan Kierownik, dwie panie: pracownik socjalny i opiekunka a uczestników reprezentowali Pani Ania i Pan Julian.
 
      Różnorodność technik jakimi były wykonywane kwiaty była ogromna. Były kwiaty z bibuły, ze sznurka, ze skóry, ze zboża, kwiaty malowane, wyszywane, z masy solnej, z gipsu oraz wiele innych. Jury z każdego Domu wybierało po jednej pracy, która wyróżniała dany Dom. Nasz ŚDS został wyróżniony za obrazki – odlewy gipsowe które przedstawiały kwiaty. Po części oficjalnej była część artystyczna i poczęstunek. Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni, gdyż panowała wspaniała atmosfera.


 

Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x
Unknown 63.143.x.x