> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2008 > Konkurs Prac Terapii Zajęciowej organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Limanowej. Konkurs połączony był z 15-tą rocznicą powstania DPS.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plKonkurs Prac Terapii Zajęciowej organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Limanowej. Konkurs połączony był z 15-tą rocznicą powstania DPS.
Data 20/03/2009 20:24  Autor sds_limanowa  Kliknięć 1136  Język Globalny
 27.05.2008 r.
      Już po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni przez Dom Pomocy Społecznej w Limanowej na V Konkurs Prac Terapii Zajęciowej pod hasłem „PANI MAJOWA” . Tym razem Konkurs połączony był z 15-tą rocznicą powstania DPS.
       W ramach konkursu miała być wykonana jedna praca dowolną techniką i dowolnej wielkości przedstawiająca wyobrażenie „Pani Majowej” – „PANI WIOSNY” oraz krótka prezentacja. 
    
     Na konkurs z naszego Domu pojechały dwie koleżanki Basia i Ania. Pani Ania miała prześliczną suknię ozdobioną kwiatami, które były ręcznie wykonane na zajęciach terapii oraz wianek we włosach .Pani Basia recytowała wiersz pt: „Pani Majowa”. Obydwie panie bardzo ładnie wyglądały, i super się zaprezentowały, o czym świadczyły liczne brawa publiczności.
     Podczas tych uroczystości panowała bardzo miła atmosfera. W przerwie były też występy grupy tanecznej ze Szkoły Podstawowej. Wszyscy uczestnicy konkursu byli zadowoleni. Każda grupa otrzymała jakiś upominek. My otrzymaliśmy dyplom i upominek. Będziemy mile wspominać ten wyjazd od Domu Pomocy Społecznej.
 
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x
Unknown 63.143.x.x
US Google spider