> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2008 > Wyjazd do Kopalni Soli w Bochni i do przepięknego „Borku” w gminie Rzezawa.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plWyjazd do Kopalni Soli w Bochni i do przepięknego „Borku” w gminie Rzezawa.
Data 20/03/2009 20:36  Autor sds_limanowa  Kliknięć 964  Język Globalny
 22.10.2008 r.
     W dniu dzisiejszym wybraliśmy się do Kopalni Soli w Bochni i do przepięknego „Borku” w gminie Rzezawa. Pogoda od samego rana była znakomita. Rano u nas w budynku przygotowywaliśmy pyszne bułeczki. Gdy przyjechał autokar wszyscy pośpiesznie poszliśmy w jego stronę by wyruszyć w trasę.
     W kopalni Panowie Przewodnicy bardzo miło nas przywitali. Już na powierzchni budynku zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie przy olbrzymiej bryle soli. Następnie windą zjeżdżaliśmy 230 metrów w dół. Taki przejazd windą dla niektórych osób był ogromnym wyzwaniem. W Kopalni Soli było mnóstwo atrakcji do zwiedzania oraz przejazd kolejką. 
       Drugim punktem naszej wyprawy był Borek w gminie Rzezawa. Cała posiadłość liczy 50 ha i jest bardzo dużo ciekawych rzeczy do zwiedzania. My zwiedzaliśmy zoo, jechaliśmy bryczką, byliśmy w stadninie koni. Później mieliśmy poczęstunek - kiełbaskę z grilla, lody. Robiliśmy sobie też pamiątkowe zdjęcia. 
     Weseli i uśmiechnięci wróciliśmy do domów.

   
    
   
   
   
   

 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x