> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2008 > Obiad Wigilijny w Domu Pielgrzyma przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plObiad Wigilijny w Domu Pielgrzyma przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.
Data 20/03/2009 21:03  Autor sds_limanowa  Kliknięć 1316  Język Globalny
 22.12.2008 rok.
     Dnia 22 grudnia w Domu Pielgrzyma przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej został zorganizowany Obiad Wigilijny dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy i dla osób samotnych z terenu miasta Limanowa. Organizatorem tego uroczego spotkania byli Caritas, MOPS i ŚDS Limanowa.


Uczestnicy ŚDŚ z tej okazji upiekli różnego rodzaju ciasta.
      Gospodarzem całej uroczystości był ks. Prałat Józef Poręba, na ta uroczystość przybyli także gospodarze miasta w składzie: 
• Przewodniczący Rady Miasta  -  Ryszard Kulma 
• Burmistrz Miasta  -  Marek Czeczótka
• Z-ca Burmistrza  -  Rudolf Zaczyński
• Kierownik MOPS  -  Aleksandra Malinowska
• P.O Kierownika ŚDS  -  Izabela Cieślicka
      Po przywitaniu i przemówieniu przez księdza proboszcza i burmistrza Miasta Limanowa była wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem.
      Następnie uczestnicy spotkania zeszli na jadalnię, gdzie był obiad wigilijny. Podano nam barszcz czerwony z fasolką, na drugie danie smażoną rybę z ziemniakami i kapustą, na deser różnego rodzaju ciasta i owoce. 
     Były też występy zespołu wokalno-muzycznego z Zespołu Szkól Samorządowych nr 3 pod kierownictwem Pani Janiny Zalewskiej.
Po raz pierwszy spotkanie wigilijne odbyło się w Domu Pielgrzyma, dotychczas zawsze spotykaliśmy się w Środowiskowym Domu Samopomocy. W tym roku skorzystaliśmy z gościny Ks. Prałata Józefa Poręby, za co należą się gorące podziękowania za miłą i ciepłą atmosferę w tym jakże uroczystym dniu.
  

 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x
Unknown 157.55.x.x
Unknown 63.143.x.x