> Strona główna > Wydarzenia - archiwum > 2003 > Uroczysta Wigilia dla osób samotnych z terenu miasta Limanowa i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plUroczysta Wigilia dla osób samotnych z terenu miasta Limanowa i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.
Data 18/03/2009 21:04  Autor sds_limanowa  Kliknięć 788  Język Globalny
  22.12.2003 r.
     22 grudnia zostaliśmy zaproszeni na uroczystą Wigilię, która była zorganizowana dla osób samotnych z terenu miasta Limanowa i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy. 

 

     Sala była odświętnie przystrojona, stoły nakryte białymi obrusami, przyozdobione świątecznymi stroikami. Na uroczystość przyszli przedstawiciele Urzędu Miasta, Ks. Prałat raz kierownictwo i pracownicy ŚDS. Uroczystość tą umiliła nam młodzież z Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej wraz z opiekunką Janina Zalewską, która śpiewała przy akompaniamencie prześliczne kolędy i pastorałki. W atmosferze kolęd i modlitwy składaliśmy sobie życzenia. Po życzeniach zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Obiad wigilijny był bardzo smaczny. Podano nam zupę grzybową, ziemniaki z rybą i surówką, groch z kapustą i kompot ze śliwek. Dodatkowo do domu otrzymaliśmy paczki świąteczne, z których byliśmy bardzo zadowoleni.
  Panowała serdeczna, ciepła rodzinna atmosfera, która była źródłem wielu wzruszeń i emocji.
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 34.237.x.x
Unknown 63.143.x.x