> Strona główna > Aktualności > News > Świąteczno-Noworoczne spotkanie z rodzinami
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plŚwiąteczno-Noworoczne spotkanie z rodzinami
Data 13/02/2019 13:25  Autor sds_limanowa  Kliknięć 78  Język Globalny
 30.01.2019 r.

     W piątek 30 stycznia 2019 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się Świąteczno-Noworoczne spotkanie dla rodzin uczestników i osób najbliższych zaprzyjaźnionych z Domem.Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie od przywitania zaproszonych gości przez Panią Kierownik ŚDS Izabelę Cieślicką. Po przywitaniu gości grupa uczestników pod nadzorem terapeutek Anny Kędroń i Iwony Zygmunt przygotowała montaż słowno-muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej, który został nagrodzony licznymi brawami.

W dalszej części spotkania prezentacja multimedialna przygotowana przez Krystynę Woźniak – specjalistę pracy socjalnej wraz z uczestnikami przeniosła uczestników spotkania do ważniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Zaprezentowano imprezy okolicznościowe, spotkania, wycieczki, uczestnictwo uczestników w różnych konkursach, wydarzeniach sportowych. Przypomniano śniadanie wielkanocne, spotkanie wigilijne, mikołajki na którym co roku gromadzi się cała społeczność Domu.

     Spotkanie noworoczne było doskonałą okazją do wzajemnego poznania się oraz integracji uczestników i ich rodzin, opiekunów oraz pracowników Domu.
Dziękujemy rodzinom i osobom zaprzyjaźnionym z Domem za obecność, za ciepłe słowa.
 

     Składamy serdeczne podziękowania Firmie Produkcyjno-Handlowej „STESKAL” za wsparcie w postaci smacznych wypieków – ciast i ciasteczek przekazanej naszej placówce.
 
 
 
 
 
 
 
Brak komentarzy.
Kto jest online
US 34.237.x.x
Unknown 63.143.x.x