> Strona główna > Aktualności > News > Koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Limanowej
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plKoncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Limanowej
Data 20/02/2019 08:56  Autor sds_limanowa  Kliknięć 77  Język Globalny
 31.01.2019 r.

    31 stycznia 2019 r. uczestniczyliśmy w koncercie w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Limanowej.    Magiczny koncert odbył się w pięknej Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej. Na scenie zaprezentowała się grupa młodych muzyków z poszczególnych klas instrumentów prowadzonych przez szkołę – klasy: wiolonczeli, akordeonu, skrzypiec, fortepianu, trąbki, klarnetu, fletu.

   W programie znalazły się tradycyjne polskie kolędy jak „Lulajże Jezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Oj maluśki”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Mizerna cicha”, „Przybieżeli do Betlejem” a także wiele innych utworów.

   Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalno-instrumentalnych uczniów. Gratulujemy nauczycielom Edycie Lachor – Mitkowskiej (klasa fortepianu), Marii Skrzyszewskiej (klasa fortepianu) i Krzysztofowi Puchowi (klasa klarnetu), którzy przygotowali i prowadzili ten koncert.


 
 
 

Brak komentarzy.
Kto jest online
US 35.175.x.x
Unknown 63.143.x.x