> Strona główna > Aktualności > News > Udział w Pikniku Integracyjnym w Jordanowie
ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy! ŚDS Limanowa - Zapraszamy!
Środowiskowy Dom Samopomocy
BigBullet

Kontakt z nami:

ul. Kilińskiego 11
34-600 Limanowa

Telefon: (18) 337-50-85

sds@miasto.limanowa.plUdział w Pikniku Integracyjnym w Jordanowie
Data 26/09/2019 11:51  Autor sds_limanowa  Kliknięć 33  Język Globalny
 11.09.2019 r. 
     W dniu 11 września 2019 r. uczestnicy naszego Domu uczestniczyli w XII Pikniku Intergracyjnym Osób Niepełnosprawnych, Podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Małopolsce.

 Piknik odbył się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Strumyk w Jordanowie z inicjatywy Stowarzyszenia  Trzeźwości „Dom”. Główną ideeą pikniku jest intergracja osób dorosłych z róznymi rodzajami niepełnosprawnosci, którzy są uczestnikami Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej i ich rodzin oraz terapeutów zaangażowanych w pracę na rzecz osób niepełnosprawnych. 

     Organizatorzy imprezy zapewnili wiele atrakcji i niespodzianek – konkursy sportowe, przejażdżka guadami, plener malarski oraz loteria fantowa, w której każdy los wygrywa. Był również kiermasz prac uczestników dziennych ośrodków wsparcia wykonanych na zajęciach terapii zajęciowej.  Imprezę uświetnił występ zespołu tanecznego „Fresh Crew” oraz grupa motocyklowa „Riders of Ipa” z Nowego Targu. Gospodarze ugościli nas gorącym posiłkiem, pysznym ciastem domowego wypieku oraz napojami.
       Tego dnia wszyscy doskonale się bawili, na twarzach uczestników zagościł uśmiech.

     

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom, wolontariuszom i wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie tej wspaniałej imprezy, za wspaniała atmosferę i ogrom pracy włożony w przygotowanie Pikniku Integracyjnego. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brak komentarzy.
Kto jest online
US 18.207.x.x
Unknown 63.143.x.x